stat4u

Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

The Walking Dead: The Final Season (2018)


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
ONLINE   Rafx

Rafx

  Senior Member

 • Użytkownik
 • ID:
  237389

 • Postów:
  111

 • Dołączył:
  31-05-2019 • Płeć:Mężczyzna

 • Kraj:
Reputacja: 0
Neutralna
The Walking Dead The Final Season Episode 4 - CODEX (2018) / ENG
 
 
 
Tell-Tales-The-Walking-Dead-Season-4.jpg
 
 
 
Opis:
 

 
The Walking Dead: A Telltale Games Series - The Final Season to ostatni sezon zapoczątkowanej w 2012 roku serii gier przygodowych od studia Telltale Games (twórcy Batman: The Telltale Series, The Wolf Among Us: A Telltale Games Series i wielu innych produkcji). W odróżnieniu od poprzedniej części, zatytułowanej A New Frontier, w której jedną z głównych grywalnych postaci był Javier Garcia, w tym przypadku deweloperzy skupili się przede wszystkim na Clementine. Bohaterka zadebiutowała już w pierwszej odsłonie cyklu jako mała dziewczynka, a ostatni sezon stanowi zwieńczenie jej przygód w świecie opanowanym przez zombie. Telltale Games tradycyjnie wydaje grę w odcinkach, publikowanych co kilka tygodni. Seria The Walking Dead od studia Telltale oparta jest na komiksach o tym samym tytule autorstwa Roberta Kirkmana.
 
Akcja wydanego na platformę PC, PS4 itd. The Final Season toczy się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w A New Frontier. Główną rolę odgrywa doskonale znana z poprzednich odsłon cyklu Clementine. Powraca także postać chłopca imieniem AJ, nad którym bohaterka sprawuje opiekę. Za scenariusz finałowego sezonu odpowiada między innymi Gary Whitta, autor fabuły The Walking Dead – Season One. Ukształtowana przez wydarzenia z poprzednich sezonów Clementine próbuje zbudować w miarę normalne życie, a w tym celu musi stać się liderem nowej społeczności i równocześnie opiekować się osieroconym AJ-em, który jest ostatnią bliską jej osobą. Bohaterowie szukają schronienia w opuszczonej szkole i – zwyczajowo dla tego cyklu i świata – muszą zmierzyć się z hordami zombie oraz zdesperowanymi i/lub amoralnymi ludźmi. Gracze wraz z Clementine podejmują wiele trudnych wyborów.
 
W temacie mechaniki gra urozmaica sprawdzone rozwiązania, znane nie tylko z serii The Walking Dead, ale także większości epizodycznych przygodówek studia Telltale Games. Rozgrywka opiera się więc na eksploracji i licznych rozmowach z postaciami niezależnymi, jednak w odróżnieniu od typowych przedstawicieli gatunku nie znajdziemy tu klasycznych zagadek logicznych. Zamiast tego szczególny nacisk po raz kolejny położono na konieczność częstego dokonywania wyborów moralnych, które są głównym czynnikiem kształtującym fabułę gry. Całość jak zwykle uzupełniają okazjonalne sekwencje zręcznościowe. Mechanikę wzbogacono o nieoskryptowaną walkę (do tej pory wszystkie odbywały się w formie sekwencji QTE) i większą swobodę w eksploracji otoczenia (w czym pomaga umieszczona nad ramieniem bohaterki kamera).
 
Pod względem oprawy wydany na platformie PC, PS4 itd. The Final Season nie odbiega specjalnie od stylu poprzednich odsłon serii. Na potrzeby gry opracowano jednak całkiem nowy system kamery, umieszczonej nisko nad ramieniem postaci. W finałowym sezonie The Walking Dead: A Telltale Games Series twórcy usprawnili silnik graficzny, który obsługuje rozdzielczość 4K oraz HDR. Jest to ostatnia przed przesiadką na silnik Unity gra studia oparta na silniku Telltale Tool.
 
 

 
Gatunek: Przygodowe | TPP | zombie | postapokalipsa | komiksy | epizodyczne | Epic Store exclusive
Producent: Telltale Games / Still Not Bitten
Wydawca: Telltale Games
Data premiery: 14 sierpnia 2018
 
 

Please Login or Register to see this Hidden Content

 
 
 
Wymagania:
 

 
Rekomendowane:
Intel Core i5-2500K 3.3 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7 SP1 64-bit
 
Minimalne:
Intel Core 2 Duo 2.8 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7 SP1 64-bit
 
 
 
 
Screeny:
 
Spoiler
 
 
 
Dane techniczne:
 

 
Wielkość: 13.7 GB
Kompresja: rar
Dane naprawcze: 10%
Zawartość: plik .iso
Język: ENG, inne
 
 
 
 
Instalacja:
 

 
- Extract
- Burn or mount the .iso
- Run setup.exe and install
- Copy crack from CODEX dir to installdir
- Play
 
NOTES: This release is standalone and includes episodes 1-4.
 
 
 
 
NFO:
 
Spoiler
 
 
 
Download:
 

Please Login or Register to see this Hidden Content

 


 • 0
Pliki hostujemy na Rapidshare, Speedyshare, Sendspace, Hotfile, Depositfiles, Bitshare i innych. Na forum ViperSat nie wolno uploadować nielegalnych plików jak seriale, cracki, NOCD czy keygeny.