stat4u

Skocz do zawartości


Zdjęcie

CS:S - Skrypty, Lua, DLL.


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
OFFLINE   Drakor

Drakor

  White Member

 • Użytkownik
 • ID:
  20330

 • Postów:
  1

 • Dołączył:
  24-06-2008Reputacja: 0
Neutralna
Witam! Mam na sprzedaż ogromny Pack do CS:S. W środku znajdują się pliki .lua oraz .dll. Jest to legalne w 100%. Dzięki temu możemy na serwerach Steam gdzie jest Vac mieć legalne WH oraz BunnyHopa. Drażni Cię jakiś serw? Wku*wiają Cię ludzie? W Packu jest zawarty plik dzięki któremu na każdym serwerze na którym jest Vac, Kigen (potocznie zwany KAC) lub Secruity, możemy usunąć wszystkich adminów z serwera i dać sobie. Działa na każdym serwerze na którym znajduje się Mani Admin Plugin. Do dawania sobie adimnów skrypt został napisany dziś przez mojego kumpla, także posiada go na obecną chwilę tylko 7 osób. Tak wiem brzmi to niedorzecznie.... Legalne WH? Chyba z du*y. Nie wierzysz? Oki nie ma problemu! Użyjemy programu TeamViewer! Połączysz się z moim komputerem i na własne oczy zobaczysz. Konto moje Steam jest już od 2006r. i nigdy żadnego bana nie dostałem. W internecie jest masa z wirusami, oraz dostępny sposób do hackowania serwerów, lecz tylko tych gdzie nie ma Kigen'a ani Secruity (niestety na większości serwów już jest). W packu są także pliki, które pozwalają na:
- Dać wszystkim Druga
- Sprawić, aby znikła wszystkim broń (nie widać jej, ale jest)
- Dać wszystkim Muta
- Scrashowac Serwer
- Wyrzucić wszystkich z serwa (disconnect)
- Zablokować grę (aby wyłączyć cs'a ludzie będą musieli zrobić to przez menadżer zadań)

Cała paczka waży niewiele ponad 2mB. Oczywiście zrobię skan na dowolnej stronie jaką podacie :). Cena całego Packu wynosi 200zł, ale jest możliwość kupna poszczególnych rzeczy osobno. Więcej informacji pod nr. gg. 7904154.
UWAGA! Tylko Teraz! 1 osoba, która kupi cały pack dostaje w gratisie Stimulus Pack do Modern Warfare 2!

PS. Wpłata tylko i wyłącznie na PayPal.
 • 0
Pliki hostujemy na Rapidshare, Speedyshare, Sendspace, Hotfile, Depositfiles, Bitshare i innych. Na forum ViperSat nie wolno uploadować nielegalnych plików jak seriale, cracki, NOCD czy keygeny.